BMW M3 | M4 [F80 F82 F83] Dyfuzor Zderzaka Tylnego DTM Style

bmwf8x006

Nowy produkt

Aerodynamiczny dyfuzor zderzaka tylnego dedykowany do BMW M3 i M4 [F80 F82 F83] wykonany w najnowocześniejszej technologii kształtowania podciśnieniowego w całości z włókna węglowego. Produkt od  renomowanego i znanego z jakości swoich produktów, amerykańskiego tunera – firmy RW Carbon

Więcej szczegółów

Opis

Przeznaczenie BMW M3 | M4 [F80 F82 F83]
Skład zestawu Dyfuzor zderzaka tylnego z włókna węglowego, elementy montażowe
Montaż Zapewniamy możliwość profesjonalnego montażu zakupionych podzespołów
Dostępność biuro@racingperformance.pl
Miejsce produkcji USA

Więcej informacji

Wszystkie elementy RW carbon są produkowane w Kalifornii. Projektowane przez grupę inżynierów specjalizującym się wyłącznie w tworzeniu i produkcji najwyższej jakości elementów stylistycznych i aerodynamicznych do pojazdów marki BMW, Porsche, Audi, Land Rover, Mercedes. 

Wykorzystane do produkcji najwyższej jakości włókno węglowe obierane jest również pod kątem dopasowania do innych fabrycznych elementów stylistycznych, wykonanych również z wykorzystaniem włókna węglowego. Zastosowany 'patern' materiału - 2x2 - jest identyczny z tym korzystanym przy produkcji oryginalnych elementów BMW Performance (jedynie materiał wykorzystany na produkcję dachów w modelach M3 i M6 posiada wzór 1x1). 

W odróżnieniu od większości producentów części tuningowych, wykorzystywany przez RW Carbon podciśnieniowy proces kształtowania elementów prócz znakomitego efektu wizualnego, pozwala osiągnąć elementy o wyjątkowo równej i stabilnej strukturze. Większość elementów powstaje z wykorzystaniem materiału z tzw. 'suchą impregnacją'. Tak przygotowany materiał w odróżnieniu od przygotowanego 'na mokro', umożliwia produkcje elementów znacznie lżejszych, wytrzymalszych i praktycznie całkowicie odpornych na warunki atmosferyczne.

Każdy produkt przechodzi drobiazgowa kontrolę, dzięki czemu klient zawsze otrzymuje części najwyższej jakości. Dbałość o szczegóły przejawia się również w precyzji dopasowani elementów z włókna do fabrycznych podzespołów pojazdu, co w efekcie umożliwia prostą i bezproblemową instalację.

Co wyróżnia RW Carbon

  • Wzór włókien materiału idealnie pasujący do oryginalnych części BMW Performance
  • Prosta i bezinwazyjna instalacja 
  • Najwyższej jakości materiał o wysokiej gramaturze
  • Elementy idealnie dopasowane kształtem i rozmiarami do dedykowanego modelu

18 innych produktów w tej samej kategorii: